Babar

Babar pochází z jednoho nejmenovaného útulku na Moravě, kterého jeho adoptivní opatrovnice našla díky sdílení na FB. Je to zhruba 12-13 letý voříšek. Po příchodu byl velmi bojácný, zalezlý ve špajzce, bál se lidského kontaktu, pohlazení či braní do náruče, což už teď díky láskyplné péče své opatrovnice, zvládá bez problémů.

Babar přišel s tím, že má nemocné srdce (což díkybohu není pravda) nicméně, měl obrovské nádory v puse, kde veterináři po vyšetření konstatovali, že mohou být zhoubné a Babar by mohl v krátké době odejít. Jeho opatrovnice váhala s operací, ale když Babar přestal jíst rozhodla se provést předoperační vyšetření a Babar byl akutně v červnu 2018 operován, Dost se mu ulevilo a hned druhý den Babar začal jíst. Během konce roku 2018 se mu razantně zhoršil zrak natolik, že už nevidí. Na zahradu a zpátky trefí, slyší zatím v pohodě. Chuť k jídlu má velkou a většinu dne prospí. Je v milujícím prostředí, kde může důstojně dožít.

V případě Vašeho zájmu o podporu Babara nás neváhejte kontaktovat na emailu virtualniadopce.dogsy@seznam.cz anebo pište do zpráv na Facebooku. Své příspěvky můžete zasílat na transparentní účet spolku číslo 222314398/0600, VS 182301001.

Jsme vděčni za každou vaši pomoc a podporu.

 

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.