Balů
x 6 měsíců –  štěně
x kříženec SAO
x pes
Balů je takový medvídek, ,,malé”  štěně, který teprve začíná objevovat svět a už nyní jeho start není zrovna nejlepší.

Pochází od sociálně slabších, které se na tomto miminku pěkně vyřádili. Při příjmu byl plný blech, blechy ho přímo “žrali”, a tak má po těle spousty kousanců. Tlapky a tlamičku má zarudlé až rozdrápané.

Nepřidala tomu ani nekvalitní strava od původních majitelů. Zbytky od oběda, brambory, občas nějaký igelitový pytlík. Je štěstí, že měl stále průchozí střeva a nebylo to pro něj fatální. Ano, tohle byla jeho strava, a při vyměšovaní opravdu nechutný zážitek. Musel si asi dost zkusit…

Naštěstí se tohohle drobka zřekli a my tak můžeme dohánět, co bylo zanedbané. V první řadě musíme udělat veterinární vyšetření, musíme nasadit doplňky a vitamíny, aby se jeho pohybový aparát vyvíjel správným směrem, rozhodně to totiž nebude žádný drobek. Již teď váží 17 kg, a to je teprve šestiměsíční štěně. Počítáme, že v budoucnu bude opravdu veliký, vidíme v něm středoasijského pasteveckého psa a možná trochu bull plemene. O to více je teď důležité udělat maximum, aby byl v dospělosti zdravý a vyrovnaný pes.

U nás se již krásně zotavuje a učí se správného chování, pomalu se můžeme poohlížet po nové rodince. Víme, že Balů je opravdu sladký medvídek ale přesto se nenechte zmást. Balů ještě poroste a to hodně a je potřeba si uvědomit i povahy uvedených plemen a s tím k němu přistupovat. Majitele  proto budeme, opravdu pečlivě vybírat.

Pokud si myslíte, že vy máte ideální podmínky pro takovéto štěně a chcete Balůovi nabídnout láskyplný domov, kontaktujte nás přes WhatsApp s informace o vás…
777 239 237

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.