Echo

Echo je cca 10 letý voříšek, na kterého jeho adoptivní opatrovnice  narazila prostřednictvím odkazu na FB. Kdosi viděl u Rasošek bezprizorního potulujícího a kulhajícího psa. Osobně se s ním potkala až na konci června 2018, kdy jela do Polska a viděla ho běžet prostředkem silnice nad Harrachovem. Naneštěstí byl plachý a nedal se odchytit. Bohužel několik pokusů o odchyt vyšlo nazmar, začal třítýdenní “hon” kdy najezdila možná až 400 km a Echo naběhal po silnicích prokazetelných 440km. Díky FB výzvě se ho nakonec podařilo složitě odchytit a to hlavně díky pí, Janě Slovákové z útulku Broumov a dvěma policistům z Broumova Jaroslavu Korytákovi a Ondřeji Jirmanovi. Echovi se 2.7.2018 sklapla pastička a hned 3.7. si pro něho jela do Broumova.

Proč tak běhal, a co se mu stalo a honilo v hlavě se můžeme jen domnívat. Původně je snad od bezdomovce, který odešel do nemocnice a už se nevrátil.

Echo hned absolvoval veterinární kontrolu,kdy kulhal takže se udělaly rentgeny a odběry krve. Echo má poruchu vstřebávání takže má problém přibrat a nechat ho podstupovat biopsii v tuto chvíli asi nechceme, protože jinak je vitální a jí dobře. Drápky na předních nohách z toho výletu skoro neměl, kadil různé obaly, včetně hliněných a chybí mu horní špičáky.  Prvních pár dní se tvářil, že je mu opatrovatelka úplně ukradená, venčila ho na dvou vodítkách. Postupně se z něho stal totální závislák a mazel. Je tedy v milujícím prostředí, kde vede důstojný život.

V případě Vašeho zájmu o podporu Echa nás neváhejte kontaktovat na emailu virtualniadopce.dogsy@seznam.cz anebo pište do zpráv na Facebooku. Své příspěvky můžete zasílat na transparentní účet spolku číslo 222314398/0600, VS 182301002

Jsme vděčni za každou vaši pomoc a podporu.

 

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.