Nemůžete si zvířátko adoptovat? Přesto by jste rádi pomohli? Nemůžete mít z různých důvodů vlastní zvířátko? Rádi by jste pomohli těm, kteří to v útulku nejvíce potřebují? Chcete si zvířátko virtuálně adoptovat a tak nám pomoci zlepšit jeho kvalitu života?

Jedná se především o zvířátka nemocné, handicapované, staré, či s psychickými problémy. Tyto zvířátka potřebují vzhledem ke svému zdravotnímu stavu dlouhodobě užívat léky, jejich zdravotní stav vyžaduje častou veterinární péči, mají speciální krmivo, či potřebují třeba jen pelíšek. Řešením této situace není utrácení zvířat, ale pomoci jim důstojně dožít, či jejich zdravotní stav zlepšit.

Budeme vděčni za každou pomoc , není tedy pro Vás stanovena žádná výše částky. Zvířátku tak můžete pravidelně měsíčně přispívat na veterinární péči, krmivo a náklady spojené s jeho péčí. Samozřejmě můžete zasílat hmotné dárky, jako třeba hračku, pamlsek, deky nebo pelíšek.

Pokud se rozhodnete jakoukoliv formou konkrétní zvířátko v tomto programu podpořit finančním darem, samozřejmostí je v případě vašeho zájmu vyhotovení darovací smlouvy a certifikát s fotkou zvířete a jmenovitým poděkováním. Pokud máte zájem o certifikát či darovací smlouvu, je třeba nám zaslat  na email virtualniadopce.dogsy@seznam.cz Vaše údaje a my vám tyto dokumenty elektronicky zašleme.

Virtuální adopce